Összekeverte a házat?
Betört, aztán meztelenül elaludt az ágyban
Állítólag eltévesztette a házszámot, ezért ment be egy házaspár otthonába a betörő, és ebben lehet is valami, mert különben aligha feküdt volna be meztelenül az ágyukba.
2014.07.31 17:29ma.hu
Betöréssel vádolják, bár ő maga esküdözik, hogy csak eltévesztette a házszámot, és azért feküdt meztelenül az ágyba, mert azt hitte, a barátnőjénél van. Az új-mexikói Albuquerque egyik lakásában talált férfiról ugyanakkor az nem derült ki, hogy a barátnője egészen pontosan hol is lakik és miért nem tűnt fel neki, hogy a lakás nyilvánvalóan másképp néz ki. Az viszont biztos, hogy a 30 éves Freddy Shelby az ablakon keresztül mászott be a meg nem nevezett házaspár otthonába.
A News13 című online hírportál információi szerint a betörő előbb kivett a hűtőből egy üdítőt, majd azzal együtt felment a hálószobába, ahol meztelenre vetkőzött és lefeküdt. Az álom annyira elnyomta, hogy még arra se ébredt fel, amikor a háziak hazaérkeztek, ők viszont Shelby felfedezése után rögtön a telefonért nyúltak és kihívták a rendőrséget. A férfi még akkor is húzta a lóbőrt, amikor a rendőr megpróbálta kideríteni, mit keres ott, és csak arra riadt fel, amikor a tiszt lerántotta róla a takarót.
Az amerikai sajtó úgy tudja, a férfit letartóztatták, de egyelőre nem ismert, hogy van-e ügyvédje.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:09 Lövöldözés egy kaliforniai főiskolán
- 20:08 Angliában kitiltják a transznemű nőket a női futballból
- 18:56 Kettős jubileum a pápai Nagytemplomban
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06