"Forradalom!"
Las Vegas, végállomás: lövöldözés és öngyilkosság - forgatókönyv szerint
Átmentek az utca másik oldalán lévő Walmart hipermarketbe, ott agyonlőttek egy embert, majd az áruház hátuljába mentek, és maguk ellen fordították a fegyvert.
2014.06.09 08:15MTI
Forrás: youtube.com
Lőfegyverrel megsebesített két rendőrt egy Las Vegas-i pizzériában vasárnap egy nő és egy férfi, ezután a támadók bementek egy hipermarketbe, ahol lelőttek egy embert, majd nyilvánvalóan egy előre megbeszélt terv alapján öngyilkosságot követtek el - közölte a helyi rendőrség.
A két rendőr, aki éppen ebédelt, amikor súlyosan megsebesítették őket, később belehalt sérülésébe.
A két támadó közül az egyik azt kiabálta a pizzériában: "Forradalom!". Az étteremből átmentek az utca másik oldalán lévő Walmart hipermarketbe, ott agyonlőttek egy embert - akivel kapcsolatban a rendőrség nem közölt semmit -, majd az áruház hátuljába mentek, és maguk ellen fordították a fegyvert. Egyelőre nem lehet tudni a támadók tettének indítékát.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:22 Saját életét is kockára tette a magyar erdész, hogy megállítsa a tüzet
- 20:20 Második világháborús MG-42 géppuskát emeltek ki a Dunából - a rendőrség lefoglalta
- 18:19 A Miniszterelnökség felmondta a Lounge Eventtel kötött keretszerződését
- 16:21 Megérkezett az eső a Duna vízgyűjtőjére
- 14:26 Újabb két gyanúsítottat fogtak el a 600 milliós ingatlanmaffia ügyében
- 12:56 Vizes Eb - Megvan az első magyar arany, a nyíltvízi úszó Betlehem Dávid nyerte a kieséses versenyt
- 11:15 Magyar Péter: Tízéves mélypontra csökkent az infláció
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


