Csúnyán felsült a rendőr
"Bocs, letartóztattam a fiát, bevinne a rendőrségre?"
Nem kapott tapsot sem a lakóktól, sem a feletteseitől az a rendőr, aki letartóztatta a gyanúsítottat, ám amikor becsukta a rendőrautó csomagtartóját, a kulcsot is benn felejtette, így nem tudott elindulni a rendőrségre.
2014.05.06 08:29ma.hu
Fotó: freedigitalphotos.net/winnond
Fölöttébb kínos helyzetbe került egy brit rendőr Nottingham megyében, amikor letartóztatott egy gyanúsítottat, de amikor becsukta szolgálati háromajtós Opel Corsa csomagtartóját, akkor jött rá, hogy a kulcsot is sikeresen bezárta. A felsült rendőrnek nem volt mit tenni, mint szégyenszemre bekopogni az őrizetbe vett férfi anyjához, és megkérdezni, van-e autója és hajlandó-e bevontatni őket a rendőrségre.
A nő beleegyezett, és a fiával összebilincselt rendőrt bevitte a helyi őrsre, maga mögött húzva a járőrkocsit is. A kínos eset már korábban történt, de csak a héten megjelent rendőrségi magazinból került nyilvánosságra - jegyezte meg a Metro című brit lap. A jelentés szerint a tiszt útközben "találkozott néhány ellenségesen viselkedő" lakóval.
A csomagtartóba a tiszt a bizonyítékként lefoglalt holmikat tette, ezért nyitotta ki, mielőtt még elindult volna a rabbal a rendőrségre.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:56 Karácsony Gergely: meghalt Kardos Péter főrabbi
- 6:42 Fának hajtott egy autóbusz a 6-os főúton
- 22:41 A Mediaworks felmondta szerződését a Népszavával
- 20:39 Öt embert gyanúsított meg, egyet őrizetbe is vett gyermekek elleni bűncselekmények miatt a rendőrség
- 18:37 A Mi Hazánk támogatja a képviselők fizetésének csökkentését
- 16:35 A Szuverenitásvédelmi Hivatal üdvözli a másodfokú döntést az Átlátszóval szembeni perben
- 14:34 Több helyszínen tart kutatásokat MNB-ügyben a nyomozó főügyészség
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


