Több mint bizarr
Hamvasztása előtt felsírt a csecsemő
Közvetlenül hamvasztása előtt felsírt egy halottnak nyilvánított csecsemő szerdán Kínában. Az egyhónapos fiút azonnal visszavitték az anhuji tartományi gyermekkórházba.
2013.11.21 03:30MTIA gyermeket halottnak ítélő orvost és a mellé beosztott ápolót elbocsátották állásából.
A csecsemő veleszületett légzési nehézségekkel küszködött és súlyos beteg volt. Szülei november 12-én beleegyeztek, hogy a kórház abbahagyja a fiúcska kezelését. Szerdán reggel azután halottnak tűnt a gyermek, és a szokásos eljárás szerint elszállították hamvasztásra, ám az utolsó pillanatban a fiú felsírt. Most ismét kezelik az intenzív osztályon.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 0:00 Életbe lépett a Putyin által javasolt tűzszünet - Kijev elutasítja a békeajánlatot
- 10:01 A katolikusok imádták - Trump szerint nincs miért bocsánatot kérnie a pápás AI-kép miatt
- 8:00 Az USA Legfelsőbb Bírósága jóváhagyta Trump transznemű katonákra vonatkozó tilalmát
- 6:01 AI-botokkal manipulálták a felhasználókat - botrány a Zürichi Egyetem titkos Reddit-kísérlete körül
- 22:50 Catalin Predoiu belügyminiszter lett az ügyvivő miniszterelnök Romániában
- 20:49 San Diego partjainál többen meghaltak egy hajótörésben
- 18:48 Bejelentette lemondását Marcel Ciolacu román miniszterelnök
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06