Esélyes lehet az MTV-EMA díjkiosztón a banda
Európa legjobbjai közé kerülhet az Ivan & The Parazol
Az MTV EMA szavazásának első körében olyan zenekarok vívtak meg a magyar közönség voksaiért, mint a Hősök, a Punnany Massif, Karányi, és a The [hated] Tomorrow, végül azonban az Ivan & The Parazol mindenkit térdre kényszerített.
2013.10.25 16:52ma.huAz Ivan & The Parazol a rajongóknak köszönhetően elsöprő győzelmet aratott az MTV EMA első, hazai fordulójában. Az ide jelölt zenekarokat a csatorna játszási listái alapján jelölik ki az MTV zenei szerkesztői, most pedig kiderült, hogy idén kik küzdhetnek meg az október 25-én kezdődő második körben a térség legjobbjának címéért.
A ’60-as évek rockjával hódító banda ezzel november 10-én akár az MTV EMA élő adásában is találhatja magát, amelyet Amszterdamban, a patinás Ziggo Dome-ban rendeznek meg. Persze ahhoz, hogy a srácok kijussanak a világeseményre, további szavazatokra lesz szükségük, hiszen az október 25-től november 1-jéig tartó Worldwide Act második körében talán még nehezebb dolga lesz a zenekarnak.
A legtöbb voksot kapott lengyel, horvát, orosz, cseh, szlovák, román és izraeli bandákkal néz farkasszemet az MTV EMA szavazásának második körében az Ivan & The Parazol, hogy ezután, ha a magyar rajongók is úgy gondolják, a harmadik és utolsó globális szavazáson eldőljön, ki utazik Amszterdamba. A látványos gálán olyan világsztárok lépnek majd fel, mint Snoop Dogg, Miley Cyrus, vagy az Imagine Dragons.

November 10-én, az MTV EMA-n hirdetik ki, hogy 2012 egyik meglepetés zenekara, a már VIVA Comet jelöléssel is büszkélkedő Ivan & The Parazol amerikai sikerei és fellépései után Európát is beveszi-e. Ehhez azonban Ivánéknak a szavazás harmadik köréig kell jutniuk!
A bandának a hazai zenerajongók minden támogatására szüksége lesz ahhoz, hogy a gála egyik nagy befutója magyar legyen, rájuk szavazni pedig a European Music Awards hivatalos oldalán lehet november 8-án éjfélig. Az MTV EMA világszerte az egyik legfontosabb zenei díjátadó, ahol a legnépszerűbb sztárok lépnek fel és a zenei világ krémje ünnepli együtt az elmúlt év kiemelkedő előadóit.
A visszaszámlálás megkezdődött - csak a rajongókon múlik, hogy megismeri-e a magyar együttest a világ. A díjátadót közel 700 millió háztartásban követhetik a rajongók, így a magyar MTV-n is megtekinthető lesz az EMA.
MTV EMA november 10-én, vasárnap este élőben az MTV Hungaryn!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:30 Becsapódott egy jemeni rakéta a Ben Gurion repülőtér közelében
- 22:27 Közel kétszáz szurkolót vett őrizetbe a rendőrség Horvátországban
- 20:25 Izrael nagyszabású gázai hadműveletre készül tartalékosok tömeges mozgósításával
- 18:23 Franciaországban a rendőrök kiszabadítottak egy férfit, akit két nappal korábban elraboltak
- 16:55 Törölte napi több tucat járatát a United légitársaság New York egyik meghatározó repülőterén
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06