Szennyezett volt az Ecstasy
Kábítószer végzett a drogelvonóban dolgozó nő fiával
A kábítószer vitte el annak a nőnek a fiát, aki egy drogelvonóban próbál segíteni a drogok rabjain: a fiatalember szennyezett gyorsítót vett be, és már nem lehetett megmenteni, mire kórházba került.
2013.09.30 09:01ma.huCsaládja elmondása szerint Nick Bonnie mindig is "bölcsen" élt, és egyáltalán nem volt rá jellemző, hogy drogokhoz nyúljon, ám egy buliban mégis Ecstasyhoz nyúlt és ez a vesztét okozta: a szer valamilyen egyéb anyagot is tartalmazott, ami olyan heves reakciókat váltott ki a 30 éves férfi szervezetéből, hogy már a kórházban sem tudtak segíteni rajta. A sors iróniája, hogy anyja épp egy rehabilitációs központban dolgozik és épp a drogfüggő betegeken igyekszik segíteni.

"Rájött, hogy valami félrecsúszott, ezért azonnal az ügyeletre ment, de ott összeesett és már nem lehetett megmenteni" - idézte az 56 éves Pauline Bonnie-t a Metro című brit lap. A megtört anya azért tárta a nyilvánosság elé fia tragédiáját, hogy minél többen tisztába jöjjenek azokkal a veszélyekkel, amelyeket a kábítószerek - még a partidrogok is - jelentenek. "Ez egy drága fiú életébe került és a miénk is tönkrement" - mondta.
A manchesteri rendőrség vizsgálatot indított a férfi halála ügyében, mert attól félnek, a szennyezett tabletták további tragédiákat okozhatnak - jegyezte meg az angliai sajtó.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06