Nem adtak neki sok esélyt
Három szívroham és egy agyvérzés - pedig még csak 1 éves!
Az orvosok azt mondták, szinte semmi esélye a túlélésre, vagy ha mégis, maradandó agykárosodása lesz. Az egyéves kislány mégis felépült a három szívrohamból és az agyvérzésből.
2013.09.23 07:29ma.hu"Amikor az első szívrohamon esett át Willow, azt gondoltuk, ennél szörnyűbb már nem történhet vele - de aztán jött még két infarktus és egy agyvérzés, ami teljesen elképzelhetetlen volt" - meséli a 34 éves Denise Page, akinek 13 hónapos kislányával olyan dolgok történtek, ami még egy idős embernél is megrázó. "Meg voltunk rémülve" - mondta az anya, akinek férjével, Iannal azzal kellett szembenézni, hogy a mindig mosolygós pici lány aligha éli túl a rohamokat, ha pedig mégis, akkor is súlyos agykárosodással éli majd további életét. "De ő egy kis harcos, és mindenkit lenyűgözött. Nagyon büszkék vagyunk és boldogok, hogy hazatérhetett."

Az angliai Northamtonban élő kislány súlyos tünetei egy vírusfertőzés után alakultak ki, amely a szívizmot támadta meg még júniusban, egy hónapig tartott az élet-halál harc, mire végül a gyermeket egészségesen visszakapták a szülők. "A kisbabánk visszatért és ugyanolyan boldog gyermek, amilyen mindig is volt. Háromszor halt meg, de mindvégig ragaszkodott az élethez. Ez egy valóságos csoda!" - idézte a szülőket a Metro című brit lap.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:07 Pakisztán újabb rakétatesztet hajtott végre a fokozódó indiai feszültség közepette
- 6:54 Orosz Igla-S légvédelmi rakétákat kapott India a Pakisztánnal fokozódó feszültségek közepette
- 22:50 Trump 100%-os vámot vet ki a külföldi filmekre
- 20:31 Földrengéssorozat rázta meg Nyugat-Texast
- 18:25 Lemond parlamenti mandátumáról Orosz Anna, a Momentum képviselője
- 16:21 Változékony, gyakran csapadékos idő várható a héten
- 14:20 Boeing-karbantartási hiba miatt járatokat töröl a KLM
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06