Holtan találták a privát edzőteremben a férfit
160 kilós súlyzó zúzta halálra a testépítőt
Hobbija lett a gyilkosa: saját privát edzőtermében talált rá egy férfire egy barátja, de már nem lehetett segíteni rajta, a több mint másfél mázsás súlyzó a nyakára esett és megfojtotta.
2013.08.13 16:01ma.hu
Fotó: freedigitalphotos.net
Egy 160 kilós súyzó zúzta halálra a felső-ausztriai Mettmachban a 41 éves családapát, miután a privát edzőtermében ráesett a nyakára a súlyos tárgy. A férfi korábban azért építette a magántermet, hogy neki és barátainak bármikor legyen hol edzeni. Az austriantimes.at című osztrák hírhonlap úgy tudja, a férfi a tragédia idején egyedül volt, holttestére később talált rá egy 39 éves barátja: az áldozat a hátán feküdt, a súly pedig elzárta a légutakat, és már semmit sem tehettek a megmentéséért.
A hírek szerint a férfi kezéből kieshetett a nehéz tárcsákkal felszerelt rúd és ez okozta a végzetes balesetet.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:48 KÉSZ Építő Zrt: érvénytelenítette az ÉKM az új Pázmány campusra kiírt közbeszerzési eljárást
- 14:07 Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
- 12:05 Kétméteres hó bénítja Colorado egyes részeit májusban
- 10:00 Videón a titokzatos aranykonvoj: 27 milliárd forintnyi arany és készpénz hagyta el Magyarországot
- 8:26 Titkos UFO-eligazítás a Pentagonból: washingtoni politikus szerint még mindig elhallgatják az igazságot
- 6:37 Hantavírus: Mennyire veszélyes a hajón kitört járvány?
- 20:34 Újabb botrány az izraeli hadsereg körül: megcigiztettek egy Szűz Mária szobrot Dél-Libanonban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


