Csak egy kishúgot akart a fiának
Két ikerpárt szült egyszerre
Két egypetéjű ikerpárt szült egyszerre egy nő az Egyesült Államokban, amire az esély 1 a 70 millióhoz. Mind a négy gyermek fiú - adta hírül hétfőn a Houston Kórház, ahol a gyerekeket a világra segítették császármetszéssel.
2013.02.19 13:29MTIA 36 éves anya és párja nem használt semmilyen termékenységet segítő szert, és csupán egy kistestvért - az apa lányt - szeretett volna kétéves gyerekük mellé, aki szintén fiú. A terhesség alatt fokozatosan derült ki, hogy mily bő lesz a gyermekáldás.
Először csak két szívhangot észlelt a nő orvosa, a következő vizitkor azonban már hármat, idővel pedig a pár megtudta, hogy négy gyermek növekszik az anya méhében, két ikerpár.
Az első ikerpár 1 kiló 64 és 1 kiló 79 dekával jött a világra, a második 1 kiló 33 és 1 kiló 53-mal. Nevük: Ace, Blain, Cash és Dylan. A szülők szándékosan adtak ABC-sorrendben neveket.
Az apa közölte, hogy még nincs vége a "gyerekes" próbálkozásoknak: továbbra is szeretne egy lányt is.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:09 Lövöldözés egy kaliforniai főiskolán
- 20:08 Angliában kitiltják a transznemű nőket a női futballból
- 18:56 Kettős jubileum a pápai Nagytemplomban
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06