Pamela Anderson már rég a múlté!
Vajon neki is úgy hullámzik futás közben...?
Egykoron férfiak százezrei meredtek megbabonázva a képernyőkre, amikor feltűnt a tengerparton Pamela Anderson és lassított felvételen futott végig, libegő mellekkel. Fölötte már eljárt az idő, de itt az utánpótlás!
2012.04.10 19:29ma.huHol vannak már a letűnt korok és a velük együtt letűnt egykori szexszimbólumok? Pedig a mai napig legendaként emlegetik, amikor Pamela Anderson rengő keblekkel végigfutott a tengerparton abban az elképesztően felvágott piros életmentős úszódresszében, nem is tudta utánozni senki!
Egészen mostanáig. Igaz, azt ezúttal sem tudjuk meg, hogy vajon ugyanúgy lebegnek-e a mellei Jenny Poussinnak, mint egykori elődjének, de legalább nem próbálja utánozni. Csak egy kicsit hasonlít rá.
Először is: neki nem piros, hanem rózsaszín a ruhája, és nincs a kezében a műanyag mentőbigyó. Másodszor: Pamelának csak a körvonalai látszottak, igaz, azok is elég jól, Jennynek meg minden más is, hiába hiszi, hogy ha vállban zárt fölsőt kap magára, akkor az már elég.
Általában elé is lenne, de nem akkor, ha az egész nem más, mint egy jó nagy lyukas háló. És ki vonná kétségbe, hogy a fürdőruci többi részéhez sem kellett sokkal több anyag?
Egy biztos. Ha valakinek váratlanul szívrohama támadna a parton, Jennynek elég csak fölétérdelni, és garantáltan újra heves szívdobogással tér magához a haldokló is!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


