Csoda, hogy más is ráfér még a képre!
Nagyképernyős dudák éjszakai nassolóknak
Bizony nem lehet könnyű dolga Brielle-nek, amikor új melltartókat szeretne venni: erre a méretre a konfekcióosztályon ritkán talál megfelelő darabot. De hát ki bánja, ha egyáltalán nem is hord ilyen ruhadarabot?
2012.04.04 19:29ma.huSosem gondoltam volna, hogy fehér csipkés modell is létezik a túrasátrak között. Mert mi más lehet az, ami képes betakarni Summer Brielle irdatlan nagy kebleit? Nem létezik, hogy a fehérnemű-osztályon talált megfelelő darabot, így kizárásos alapon csak a sportboltok túrarészlege jöhet szóba.
Bár ami azt illeti, a fotósnak is nagy riszpekt, amiért talált akkora objektívet, ami be tudta fogni egyszerre mindkét mellet. Erre mondják azt, hogy ha képen találna vele, mármint nem a fotós az objektívvel, hanem Brielle a szexi és óriási dudáival, akkor egy időre megszűnne létezni a világ.
De ezt a kockázatot meg is éri a dolog. Legfeljebb óvatosan kell megközelíteni.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06