Tudta, milyen szörnyű halála lesz
Piranhákkal ölette meg magát egy 18 éves fiatal
Halászatból élt az a 18 éves bolíviai fiatal, aki utolsó útjáról már nem tért vissza: imbolyogva felállt a kenujában és fejest ugrott a piranháktól hemzsegő folyóba. A rendőrség szerint öngyilkos lett.
2011.12.08 17:29ma.huAz egyik legrettegettebb ragadozó hal a piranha, noha a közhiedelemmel ellentétben csak ritkán támadnak emberre. Olyankor viszont gyorsak és végtelenül precízek. A viszonylag ritka esetek egyik áldozata lett az a 18 éves bolíviai fiatalember is, aki egy piranháktól hemzsegő szakaszon ugrott kenujából a folyóba.
A fiatalember halászatból élt, így nyilvánvalóan tudta, mi fog történni vele, ha fejest ugrik az éhes halak közé. Az elsődleges vizsgálatok azonban kizárták a véletlen balesetet, így szinte biztosra vehető, hogy pontosan azért vetette bele a vízbe magát, mert meg akart halni.
Oscar Barbosa nyakán és arcán több tucatnyi harapásnyomot találtak a rendőrök, pillanatok alatt elvérzett - mondták a rendőrök. Az ügyben nyomozást folytató Daniel Cayaya rendőrtiszt szerint a fiatal férfinek esélye sem volt a pengeéles fogú rajjal szemben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:03 Alien-szerű lények vonultak át az úton Kingsportban - videó
- 14:31 Hatalmas tűz tombol a horvát tengerparton
- 12:11 Egy idős férfi autóval ment le Róma híres nevezetességén, a Spanyol lépcsőn - videó
- 10:04 Ékszerteknős-invázió - Tatabányán és Veresegyházon már megkezdték az eltávolításukat
- 8:50 Ismét magyar katonaorvos került vezető pozícióba a NATO-ban
- 6:21 Kipattantak a kocsiból gyújtogatni, de végül látványos kémiai kísérletet hajtottak végre - videó
- 22:16 A NASA újból elhalasztotta a magyar asztronautát is szállító Axiom 4 misszó indítását
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06