Tagadja a csókot az X-Faktor sztárja

Cáfol Lil C: "Semmi közünk nincs egymáshoz!"

Még épphogycsak belecsöppent a sztárvilágba, Lil C-t máris utolérte a hírnév árnyékos oldala: épp csak egy futó puszit nyomott egy anyuka szájára, másnap már az újságok címlapján virított a hír. Most cáfolja a pletykákat.

Lil C eddigi legjobb pillanatai az X-Faktorban képgaléria

2011.11.09 13:29ma.hu / RTL Klub

Néhány napja Lil C állítólagos viszonyától hangos a hazai bulvársajtó, már amennyire viszonynak lehet nevezni bármit is, amiről egy váratlanul elkapott pillanatfelvétel tanúskodik. Az X-Faktor felfedezettjéről az egyik bulvárlap rántotta le a leplet, amint egy fiatal lánnyal csókolóznak, igaz, az eddig nyilvánosságra hozott képek egyikén csak egy csőrözős puszi látszik, a másikon meg... Hát, azon egy kicsivel egyértelműbb a helyzet, de igazi, összetapadós csókról azért ott sem lehet beszélni.

Fotó: RTL Klub/Bársony Bence - A galériához KATT a képre!


Mindenesetre a táncosként is igen tehetséges énekes mindent tagad, a Fókuszban határozottan kijelentette: továbbra is szingli, az a bizonyos hölgy pedig ugyanúgy éli az életét, mint eddig. Lil C annyit árult csak el róla, hogy még tinikorukban ismerkedtek meg egy tánctáborban, azóta tart közöttük a barátság. Amit pedig a bulvárlap látott, az nem volt más, mint egy pillanatnyi észvesztés, egy futó puszi, az is csak azért, mert a leányzót elsodorták az érzelmei, amiért régi pajtása bekerült a tehetségkutatóba.

A fiú elmondása szerint a következő másodpercben zavartan el is húzódtak egymástól, egy gyors baráti ölelés után pedig megegyeztek abban, hogy ideje visszamenni a többiekhez, akik szintén a szombati döntőt ünnepelték az egyik fővárosi szórakozóhelyen. "Én egyedül mentem haza, ő - gondolom - a barátnőjével ment haza, és ennyi" - mondta a különleges hangú énekes, hozzátéve, hogy szerinte bolhából csináltak elefántot az újságban.

"Az bánt, hogy az ő magánéletébe belementek, hogy ő anyuka. Senkinek semmi köze nincs ehhez!" - kelt aztán a fiatal lány védelmére a sztárpalánta. "Én azt tanultam meg az esetből, hogy nyílt téren nem lehet egy baráti csevelyt egy nővel megejteni sem, és vigyázni kell, hogy mit hogyan csinálsz" - vonta le a tanulságot végül.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.