Rendhagyó pénzügyi magazin jelent meg
"Keresd a milliókat érő gondolatot"
Rendhagyó pénzügyi magazin került ma az újságosstandokra.
2010.06.11 12:45ma.huA Pénzmágnes című negyedévente megjelenő lap célja, hogy olyan gondolatokat közvetítsen az olvasóknak, melyek megváltoztatták az emberek életét és amelyek sokakat indítottak el az anyagi függetlenség útján.
Tabudöntögetés és rendhagyó szerkesztés
"A pénzről lehet érdekesen, szórakoztatóan is beszélni, és játszva tanulni. Az anyagi problémák forrása gyakran a gyermekkorból hozott rossz pénzügyi forgatókönyvben, a sok alaptalan félelemben és hamis hiedelemben rejlik. Az első, és legfontosabb lépés, hogy barátságba kerüljünk a pénzzel!" - mondta Mái Attila alapító, főszerkesztő.
A Pénzmágnes nem helyez előtérbe egyetlen megoldást sem, és egyetlen tőzsdei grafikont sem találunk benne. Egyfajta szellemi svédasztal kíván lenni, ahol kedvünkre válogathatunk a nekünk tetsző gondolatok között. Tabunak számító témák is terítékre kerülnek, mint például az első számban a sokat támadott, de a világ nyugti felén hétköznapinak számító network marketing.
Világhírű szakértők mellett bárki lehet szerző
A magazinba - újságíró, tréner, tanár, vállalkozó, egyszóval - bárki a szerzők közé kerülhet egy értékes gondolattal, ötlettel vagy tanáccsal anyagi függetlenség és menedzsment témában. Az első szám köszöntőjét például egy kisvállalkozó, Horváth Attila (www.belyegzoexpressz.hu) írta, akinek egy gondolata inspirálta a magazin létrejöttét.
A most megjelent számban olyan világszerte elismert szerzőket találunk, mint Jim Rohn Amerika legelismertebb "üzleti filozófusa", Michael E. Gerber a világ elsőszámú kisvállalkozás-guruja, Robert T. Kiyosaki a népszerű pénzügyi szakember.
A hazai szerzők közül olvashatjuk Wolf Gábor kkv marketing szakértő, Dr. Tóth András tanácsadó és Domján László agykontroll oktató cikkeit.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


