Pénzügy
Csaknem tízezren csatlakoztak az OTP Önkéntes Nyugdíjpénztárhoz egy év alatt
Tavaly is növelni tudta taglétszámát az OTP Önkéntes Nyugdíjpénztár, egy év alatt több mint 9700 új tag csatlakozott a teljes nyugdíjpénztári vagyon mintegy ötödét kezelő pénztárhoz.
2016.01.05 17:04MTIAz OTP Önkéntes Nyugdíjpénztár keddi közleménye szerint a taglétszám megközelíti a 219 ezret, a nyugdíjpénztár által kezelt vagyon elérte a 195 milliárd forintot, ami csaknem 10 százalékos bővülés az előző évhez képest.
Folytatódott az egyéni befizetések arányának emelkedése, 2015 decemberére már 62 százalék volt a pénztártagok által egyénileg befizetett hozzájárulások aránya az összes befizetésen belül. Az egy főre jutó átlagos havi befizetés összege mintegy 10 százalékkal emelkedett az előző évi 9500 forinthoz képest.
A nyugdíjpénztár tagjai között továbbra is a nők vannak többségben, ők adják a tagság 54 százalékát.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


