Teljesen leégett a házuk
Tűzkárosultaknak gyűjt a Heves Megyei Kormányhivatal
Gyűjtést kezdeményez a Heves Megyei Kormányhivatal, illetve Erdőkövesd önkormányzata annak a kétgyermekes erdőkövesdi családnak a javára, amelynek január 4-én teljesen leégett a háza.
2013.01.07 16:42MTIBurián Orsolya, a kormányhivatal médiareferense elmondta, hogy a négytagú családnak mindene odaveszett, fedél nélkül maradtak, jelenleg rokonoknál laknak. A település önkormányzata azonnali segélyként ötvenezer forintot már kiutalt a szülőknek, akik egy 4 éves kislányt és egy 18 hónapos kisfiút nevelnek.
A felajánlásokat a községi önkormányzatnál, illetve a kormányhivatalnál várják. Elsősorban pénzre volna szükség, de használati eszközökre, bútorokra és tartós élelmiszerre is - mondta a médiareferens.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06