Marad az Üllői úti átok hajdúságiakon
Labdarúgó NB I: döntetlen a Ferencváros-Debrecen rangadón
A Ferencváros hazai környezetben 1-1-es döntetlent játszott a címvédő Debrecennel a labdarúgó Monicomp Liga 26. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.
2011.05.01 19:56MTIA hajdúságiak rossz sorozata így nem szakadt meg, ugyanis 2002 óta nem tudtak nyerni az Üllői úton. Monicomp Liga, 26. forduló: Ferencváros – DVSC-TEVA 1-1 (0-0), gólszerzők: Mijadinoski (84., öngól), illetve Coulibaly (56.). Albert Stadion, 5000 néző.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:19 Karácsony Gergely: felújíthatják a Nyugati téri aluljárót
- 14:13 Több politikus letartóztatását is elrendelte a bíróság az óbudai korrupciós ügyben
- 13:11 Sulyok Tamás alkotmányos válsághelyzet kialakulására hívta fel a figyelmet
- 12:10 Az ír miniszterelnök üdvözölte Magyar Péter elkötelezettségét a jogállamiság helyreállítása mellett
- 11:09 Szeizmológiai obszervatórium: májusban 161 földmozgást regisztráltak a Kárpát-medencében
- 10:08 Ejtette a tavalyi pécsi pride gyűlés szervezője ellen emelt vádat a Pécsi Járási Ügyészség
- 9:06 Ejtették a vádat Karácsony Gergellyel szemben a Budapest Pride szervezése miatti ügyben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


