Verrasztó Evelyn és Hosszú Katinka még versenyben
Vizes vb: mind a négy magyar úszó kiesett
Egyetlen magyar sem jutott tovább a római vizes világbajnokság úszóversenyeinek második napján a délelőtti előfutamokból.
2009.07.27 12:48MTI - fotó: MTIDara Eszter hétfőn a 100 m hát selejtezőjében lett csak 19., így nem folytathatja az esti elődöntőben. Saját legjobbját megjavította ugyan, mégsem került be az elődöntők 16-os mezőnyébe Bernek Péter, aki 200 m gyorson 1:48.24 perc alatt ért célba, ezzel is azonban csak a 25. lett.
A szintén ebben a számban rajthoz állt Povázsay Zoltán jóval hátrébb végzett, nála az 1:50.08 a 48. pozícióhoz volt elég. Pecz Réka 100 m mellen hullott ki a rostán: 1:10.60 perces idejével csupán a 41. lett.
Azért nem marad teljesen magyarmentes az esti döntős program, miután 200 m női vegyesen - még vasárnap - beverekedte magát a legjobb nyolc közé mind Verrasztó Evelyn, mind Hosszú Katinka.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


