A magyar szakembert látták a legjobbnak
Euroliga - Rátgéber az év edzője
Rátgéber László, az Euroliga-győztes Szpartak Moszkva női kosárlabdacsapatának trénere lett a szezon edzője egy tekintélyes internetes szaklap szerint.
2009.04.10 18:15MTIAz eurobasket.com szezonzáró összegzésében az egyéni kategóriákban egy kivételével minden címet a múlt vasárnapi döntőben a spanyol Salamancát legyőző orosz csapat játékosainak, illetve edzőjének adott.
A lap ugyan a sorozat első és második számú ötösébe sem választott be senkit a negyedik helyen végzett MKB Euroleasing-Sopron, illetve a negyeddöntőig jutott MiZo Pécs 2010 csapatából, de az "elismerést érdemlő teljesítmény" címszó alatt kiemelt nyolc kosaras között helyet kapott Jelena Milovanovic (Sopron) és Iványi Dalma (Pécs) is.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06