Tenisz
Wimbledon - Babosék a második fordulóban női párosban
Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic duója bejutott a második fordulóba, a legjobb 32 közé a wimbledoni teniszbajnokság női páros versenyében.
2019.07.03 15:19MTIAz első helyen kiemelt kettőst a vártnál nagyon küzdelemre késztette az amerikai Jessica Pegula és Maria Sanchez, a csata három szettben, 1 óra 46 perc alatt dőlt csak el, de végül érvényesült a papírforma.
A magyar, francia duó tavaly a legjobb nyolc között búcsúzott a füvespályás londoni tornán.
A női párosban kétszeres Grand Slam-győztes Babos Tímea Wimbledonban eddig kétszer döntőzhetett ebben a számban, de 2014-ben (Mladenoviccsal), majd 2016-ban (a kazah Jaroszlava Svedovával) is alulmaradt.
A női párosverseny másik magyar résztvevője, Stollár Fanny - oldalán a tunéziai Onsz Dzsabúrral - ugyanakkor búcsúzott: kettősük két játszmában kapott ki a negyedik helyen kiemelt Gabriela Dabrowski, Hszü Ji-fan kanadai, kínai duótól.
Eredmény:
női páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért):
Gabriela Dabrowski, Hszü Ji-fan (kanadai, kínai, 4.)-Stollár Fanny, Onsz Dzsabúr (magyar, tunéziai) 6:1, 6:3
korábban:
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.)-Jessica Pegula, Maria Sanchez (amerikai) 6:4, 3:6, 6:2
később:
férfi páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért):
Fucsovics Márton, Ricardas Berankis (magyar, litván)-Nikola Mektic, Franko Skugor (horvát, 6.) 15.00
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:25 Mindenki a Dunában kereste, aztán jött a fordulat, amire senki sem számított
- 18:48 Pokoli tűz egy zsúfolt szórakozóhelyen - rengeteg a halott és a súlyos sérült
- 16:09 Évek óta milliók hallják a titokzatos búgást - a tudósok szerint meglepő lehet a magyarázat
- 14:10 Gulyás Gergely lemond a Fidesz frakcióvezetői posztjáról
- 12:39 Napszemüvegben álltak ki miniszterük mellett - közös üzenetet küldött a TISZA frakciója
- 10:49 Magyar Péter súlyos vádakat fogalmazott meg: Tudjuk, mire készül a bukott állampárt
- 8:13 Kérdésessé vált az augusztus 20-i ünnepség szervezése, petíció indult a tűzijáték ellen
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


