Babosék csekély esélye
Moszkvában is "megfagyhat" a NEC
Babos Gábor csapatának, a NEC-nek továbbjutási esélye minimálisra csökkent az UEFA-kupában. Ráadásul most a Szpartak Moszkva otthonában kellene javítaniuk, ami egyáltalán nem ígérkezik könnyű feladatnak.
2008.12.03 13:59nb1.huAz Eredivisie 13. fordulója átütő sikert hozott az NEC számára. Babosék gyakorlatilag "lemészárolták" a ligautolsó Volendamot (6-1). Legjobbjuk Schöne volt, aki kétszer talált be, az ő góljaira a Szpartak Moszkva elleni UEFA-kupa megmérettetés alatt is szükségük lesz. Mario Been együttese biztosan tart a fagyos, rideg moszkvai téltől, ahol a világ legjobb csapatai is megüthetik a bokájukat, nemhogy egy holland középcsapat.
A NEC számára égetően fontos lenne a három pont megszerzése, persze, ha egyáltalán még a továbbjutásban gondolkozik, amire valljuk be őszintén, már kevés esély látszik. A két gárda amúgy első alkalommal feszül egymásnak a nemzetközi porondon.
A Szpartaknak egyébként impozáns a mutatója a holland ellenfelekkel szemben, az eddigi 14 mérkőzésből 9-et megnyert, és 4 döntetlen mellett mindössze 1 vereséget jegyez.
Michael Laudrup csapata mellett szól az, hogy már véget ért az orosz élvonal idei szezonja (a 8. helyen fejezte be, és három városi rivális is előrébb végzett nála), vagyis jóval pihentebb lehet a nijmegenieknél.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


