A zöld asztalnál vesztettünk
Svédország rendezi a 2011-es férfi kézilabda vb-t
Svédország rendezi a 2011-es férfi kézilabda-világbajnokságot - jelentette be Hasszan Musztafa, a nemzetközi szövetség (IHF) elnöke.
2008.10.18 16:05MTIAz olimpiai kvalifikációs vb-re a svédek mellett a magyarok, a spanyolok és a dánok is pályáztak. "Nem vagyunk csalódottak, mert hihetetlen erős volt a kandidálók mezőnye.
Persze, jobban esett volna, ha Magyarország nevét húzzák ki a borítékból. A szavazásról egyelőre nem tudunk részleteket. Két alapfeltétele vannak annak, hogy a mostani jelentkezésünket tovább vigyük, és pályázzunk a 2013-es vb-re.
Az egyik, hogy abban az évben legyen férfi vb, mert van olyan elképzelés, hogy csak négy évente lesz torna, a másik pedig, hogy a magyar szövetség jövő tavasszal esedékes tisztújító közgyűlésén megválasztandó vezérkar is kiálljon a kandidálás mellett" - mondta Sinka László, a magyar szövetség főtitkára, aki a helyszínen, a németországi Herzogenaurachban "izgulta végig" a helyszínkijelölő tanácskozást.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


