Pólókirály
Kemény Dénes felajánlotta saját tenyerét
A férfi vízilabda-válogatottat szövetségi kapitányként háromszor is olimpiai bajnoki címig vezető Kemény Dénes, a sportági szakszövetség elnöke jótékonysági árverésre ajánlotta fel eredeti tenyérlenyomatát, amelynek gipszmásolata csaknem hat éve a róla elnevezett miskolci sportuszoda falát díszíti.
2015.07.02 17:12MTI
Wikipédia/Szalax
Az uszodát üzemeltető Miskolci Sportcentrum Kft. és a férficsapatával nemrég ob I-es tagságot szerző Pannergy-MVLC Miskolci Vízilabda Club által közösen meghirdetett licitálás 10 ezer forintos kikiáltási árról indult és július 12-éig tart.
A szervezők csütörtöki közleménye szerint az ereklyevadász sportbarátok, üzletemberek, magánszemélyek a Kemény Dénes aláírásával ellátott kézlenyomatért az info.msportcentrum@gmail.com címen e-mailben vagy a 70-933-2593-as telefonszámon tehetik meg ajánlatukat, amit folyamatosan rögzítenek. Oda várják egyesületek, cégek, vállalkozások árat, nevet, címet, telefonszámot, e-mailcímet tartalmazó licitjeit is.
A legkedvezőbb ajánlatot tevő július 14-én, a miskolctapolcai strandon megrendezendő magyar-ausztrál barátságos férfi vízilabda-mérkőzés alkalmával vehetik át az ereklyét. Kemény Dénes ugyanazon az eseményen adja majd át az árverésen befolyó összeget is a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház Gyermek-egészségügyi Központ (GYEK) képviselőjének.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


