Csúcsra tör a Veszprém
Férfi kézilabda BL: a Kielce lett a harmadik
A lengyel Kielce végzett a harmadik helyen a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, miután a kölni négyes döntő zárónapján jó hajrával legyőzte a német THW Kielt.
2015.05.31 17:36MTIA 3. helyért:
Kielce (lengyel)-THW Kiel (német) 28-26 (12-12)
Az első félidő szoros csatát hozott, egyik csapat sem tudott két gólnál nagyobb különbséggel vezetni. Egészen a második játékrész derekáig így folytatódott a meccs, majd a fokozatosan fáradó Kielt állva hagyta a Kielce - amelynek a magyar válogatott szövetségi kapitánya, Talant Dujshebaev a vezetőedzője -, és biztosan győzött. A 2010-es súlyos szemsérülése óta speciális védőszemüvegben játszó, bal szemére vak Karol Bielecki kilencszer volt eredményes.
Később:
döntő:
Barcelona (spanyol) - MKB-MVM Veszprém 18.00
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 19:30 Megválasztották az új pápát
- 18:20 Brutális fejszés támadás a Varsói Egyetemen - egy nő életét vesztette
- 16:29 Vízszivárgás miatt meghatározatlan időre bezárták a parajdi sóbányát
- 14:26 Seattle-ben több tucat Izrael-ellenes tüntetőt vettek őrizetbe Washington állam egyetemén
- 12:24 Gyurcsány Ferenc visszavonul a közélettől
- 10:23 Budapesten fogták el egy bűnszervezet Lengyelországban körözött vezetőjét
- 8:22 Nyugdíjkorrekciót javasol a miniszterelnöknek írt levelében a Nyugdíjas Szervezetek Egyeztető Tanácsa
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06