Férfi kézilabda BL
Csúnyán kiütötte a Montpellier-t a Veszprém
A már csoportgyőztesként pályára lépett MKB-MVM Veszprém kiütéses, 14 gólos győzelmet aratott a Montpellier vendégeként a férfi Bajnokok Ligája C csoportjának utolsó fordulójában.
2015.02.22 19:21MTIA meccsnek egyik csapat számára sem volt igazi tétje, mivel a Montpellier negyedik helye - és ezzel továbbjutása - éppúgy biztos volt, mint a veszprémiek első pozíciója.
A magyar csapat mindezek ellenére nagy lendülettel és eredményesen játszott, s fokozatosan lépett el a házigazdáktól. A franciák a félidőben még csak ötgólos hátrányban voltak, a fordulás után azonban teljesen összeestek, és végül történetük legsúlyosabb hazai vereségét szenvedték el.
A BL nyolcaddöntőjének sorsolását kedden rendezik, a tavaly négyes döntőbe jutott veszprémiek egy másik csoportbeli negyedikkel találkoznak majd.
Eredmény, 10. (utolsó) forduló (a sorozat honlapja szerint):
C csoport: Montpellier (francia) - MKB-MVM Veszprém 20-34 (9-14)
A csoport végeredménye: 1. Veszprém 18 pont, 2. Vardar Szkopje (macedón) 15, 3. RN Löwen (német) 12, 4. Montpellier 8, 5. Celje (szlovén) 6, 6. Csehovszkije Medvegyi (orosz) 1
később:
D csoport: MOL-Pick Szeged - Aalborg (dán) 19.00
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:00 Megszavazták a britek, hogy a gyógyíthatatlan betegségben szenvedők segítséggel vethessenek véget életüknek
- 22:03 Végvári Janka lett Magyarország Szépe
- 20:01 Orbán Viktor: megtesszük a szükséges lépéseket, hogy garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
- 18:59 Az EU diplomáciai megoldást sürget az amerikai légicsapások után
- 16:56 Putyin: a piszkos bomba bevetése Kijev utolsó hibája lenne
- 14:00 Washington légicsapást mért Iránra - amit eddig tudni lehet
- 12:52 Irán nemzetközi jogsértéssel vádolja az Egyesült Államokat
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06