Mathieu az FC Barcelonához szerződött
A Barca szerezte meg az alighanem legjobb francia hátvédet
A spanyol bajnoki ezüstérmes katalánok szerdai tájékoztatása szerint a 30 esztendős hátvéd 20 millió euróért, négy évre írt alá.
2014.07.23 13:13MTI
A Valenciától az FC Barcelona labdarúgócsapatához szerződött a francia Jeremy Mathieu.
A spanyol bajnoki ezüstérmes katalánok szerdai tájékoztatása szerint a 30 esztendős hátvéd 20 millió euróért, négy évre írt alá. A Barca hetek óta kereste a visszavonult és immár a klub sportmenedzseri részlegénél dolgozó Carles Puyol utódját a hátvédsor közepén.
Mathieu az ötödik nyári érkező a Barcelonánál: korábban Marc-André ter Stegen német (a Borussia Mönchengladbachtól) és Claudio Bravo chilei (a Real Sociedadtól) kapust, továbbá Ivan Rakitic horvát középpályást (a Sevillától) és Luis Suárez uruguayi csatárt (az FC Liverpooltól) igazolta le az egyesület.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:00 Washington légicsapást mért Iránra - amit eddig tudni lehet
- 12:52 Irán nemzetközi jogsértéssel vádolja az Egyesült Államokat
- 10:50 Netanjahu üdvözölte az Egyesült Államok iráni légicsapásait: Történelmi fordulópont
- 8:02 Az amerikai légierő sikeres csapást mért Iránra
- 6:16 Baleset a budaörsi repülőnapon: nézőkre dőlt egy LED-fal, hárman kórházba kerültek
- 22:43 Ezrek ünnepelték Stonehenge ősi köveinél a nyári napfordulót
- 20:07 Gyönyörű baleset - ütközés után beindult a tüzijáték-rakomány a kamionban - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06