Trópusi körülmények
Foci-vb: kabátban-kesztyűben készülnek az angolok Manausra
Vastagon felöltözve készül odahaza a trópusi körülményekre az angol labdarúgó-válogatott a június 12-én kezdődő brazíliai világbajnokság előtt.
2014.05.29 10:11MTI
Roy Hodgson szövetségi kapitány tanítványai hosszú melegítőben, pulóverben, kabátban, kesztyűben és - az igazán elszántak - sapkában tréningeznek a szövetség Burton upon Trent melletti edzőközpontjában.
"Egyikünk sem tudja, hogy mekkora forróság vár ránk Manausban, de megpróbáljuk modellezni a körülményeket. Kényelmetlen és szűk ez a viselet" - mondta a hátvéd Glen Johnson.
Az angolok két héttel az első, Olaszország elleni csoportmeccsük előtt Floridába utaznak, hogy még inkább ráhangolódjanak a manausi viszonyokra, ahol júniusban 31 fok az átlaghőmérséklet.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:23 Franciaországban a rendőrök kiszabadítottak egy férfit, akit két nappal korábban elraboltak
- 16:55 Törölte napi több tucat járatát a United légitársaság New York egyik meghatározó repülőterén
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06