Női kézilabda BL
Ljubljanában is győzni tudott, négyes döntőben a Győr
A Győr helyzetét javította, hogy a montenegrói Podgorica szombaton győzött Larvikban, így egy újabb sikerrel a címvédő az utolsó két forduló eredményeitől függetlenül már biztos négyes döntősnek számított.
2014.03.02 08:49MTI
Bejutott a női kézilabda Bajnokok Ligája májusi, budapesti négyes döntőjébe a címvédő Győri Audi ETO KC, miután szombat este győzött a szlovén Krim Ljubljana vendégeként.
Női BL, középdöntő, II. csoport, 4. forduló:
Krim Ljubljana (szlovén)-Győri Audi ETO KC 22-24 (14-14)
A két csapat február 16-i mérkőzésén az ETO 27-24-re nyert, ám nem játszott jól. A Győr helyzetét javította, hogy a montenegrói Podgorica szombaton győzött Larvikban, így egy újabb sikerrel a címvédő az utolsó két forduló eredményeitől függetlenül már biztos négyes döntősnek számított.
Az első félidőben fej fej mellett haladtak a csapatok, az ETO-nak kétszer sikerült valamelyest ellépnie riválisától, de a házigazda rendre visszakapaszkodott, így döntetlennel vonultak szünetre a gárdák.
A folytatásban nem sokat változott a játék képe, de a hajrát a Győr bírta jobban, így küzdelmes mérkőzésen kiharcolta a Final Fourba jutást.
A csoportelsőség valószínűleg jövő vasárnap dől el, amikor is a Győr a nála döntetlent játszó Podgorica vendége lesz.
Korábban:
Larvik (norvég)-Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) 17-22 (8-9)
Az állás: 1. Győr 7 pont, 2. Podgorica 6, 3. Ljubljana 2, 4. Larvik 1
Az első két helyezett jut a május 3-4-i, budapesti négyes döntőbe.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


