Labdarúgás
Mégsem távozik posztjáról Galliani, az AC Milan alelnöke
Marad posztján Adriano Galliani, az AC Milan labdarúgóklub alelnöke - jelentette be Silvio Berlusconi klubtulajdonos és -elnök szombaton.
2013.11.30 14:49MTI
"A nyugalom visszatér az AC Milanhoz, és Galliani megtartja posztját" - jegyezte meg a volt kormányfő.
A 68 esztendős - közel 28 éve a lombardiaiaknál dolgozó - alelnök még pénteken azt közölte, hogy néhány nap múlva lemond, mert hírnevének sokat ártottak az igazolásait ért bírálatok, de a december 11-én megrendezendő, Ajax Amsterdam elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésig még megtartja tisztségét. Gallianit elsősorban Barbara Berlusconi klubigazgató, Silvio Berlusconi lánya kritizálta.
A Milan katasztrofális szezont produkál eddig: 13 forduló után csak 13. a Serie A-ban.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06