Ipponnal kapott ki
Universiade - Ungvári Attila ötödik
Ungvári Attila az ötödik helyen végzett a cselgáncsozók 73 kilogrammos kategóriájában a kazanyi Universiadén.
2013.07.09 19:53MTI
A Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség (MEFS) tájékoztatása szerint a ceglédi dzsúdós a bronzmérkőzésen - amely az ötödik találkozója volt kedden - Nisijama Juki ellen lépett tatamira, s ipponnal kapott ki japán riválisától.
A magyar női kosárlabdacsapat az ausztráloktól elszenvedett vereség után Finnország együttese ellen lépett pályára, s nagy csatában, az utolsó negyedben fordítva győzött 64-59-re. A magyarok legjobbja ezúttal is Krivacsevics Tijana volt, aki 28-at szerzett a csapat 64 pontjából, s e mellé még megszerzett 9 lepattanót is.
A női tornászok egyéni összetett döntőjében Böczögő Dorina volt érdekelt, s a 24 induló között - 52,950 ponttal - a kilencedik helyet szerezte meg.
Koroknai Tibor a 400 méter gát középdöntőjében idei legjobbját futotta, ám 50.61 másodperces idejével - mindössze öt századdal - lemaradt a fináléról, s ő is kilencedikként zárt.
A keddi versenynapon korábban a magyar szinkronúszócsapat bronzérmet szerzett a szabad kombinációban, így a magyar küldöttség egy-egy arany- és ezüst-, illetve három bronzéremmel áll.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


