Labdarúgó NB I
MLSZ - most a Győrnek kell mélyen a zsebébe nyúlnia
Az "Újpest-Győr mérkőzésen a vendégszurkolók egy csoportja részéről tapasztalt rasszista és megbotránkoztató rigmusok, valamint a játékvezető és a székesfehérváriak gyalázása miatt".
2013.05.07 20:03MTIAz élvonalban listavezető Győrt - visszaesőként - szurkolóinak vasárnapi viselkedése miatt 400 ezer forintra megbüntette keddi ülésén a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága.
Az MLSZ honlapján lévő beszámoló szerint a testület az "Újpest-Győr mérkőzésen a vendégszurkolók egy csoportja részéről tapasztalt rasszista és megbotránkoztató rigmusok, valamint a játékvezető és a székesfehérváriak gyalázása miatt" rótta ki a pénzbírságot.
A sereghajtó Eger 400-400 ezer forintos büntetést kapott visszaesőként a Vojtekovszki Csaba és Kövesfalvi István edzővel szembeni pénzügyi kötelezettség nem teljesítéséért.
Az OTP Bank Liga hétvégi, 26. fordulójában egyedüliként kiállított Rajczi Pétert, a Kecskeméti TE Phoenix Mecano játékosát egy bajnoki meccsre tiltotta el a fegyelmi bizottság.
Kapcsolódó írások:
- MLSZ-bünti: 15 alkalommal mocskolódó Fradisták, majom hang hallatásával gúnyolódó Honvédosok
- "Cigányozás, gyalázkodás" - Fradi 400 ezer, Honvéd 400 ezer, az MLSZ nem tágít
- Huhogás, cigányozás, fojtogatás: Fradi, Hali és Diósgyőr büntetés, aktív MLSZ
- Az MLSZ lezártnak tekinti a "fojtogatás" ügyét
- A Barca meglépte, amit az MLSZ nem: panasz a magyar-román meccs bírójával szemben
- MLSZ: nem büntetik zárt kapus mérkőzéssel a Ferencvárost
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06