Napi sportösszefoglaló
Juhász beszólt az MTK-nak, kőkemény Fradi, Hamilton tarolt
Egy héttel a tavaszi rajt előtt tovább erősödik az NB1, miközben Rómában véres események zajlottak az Európa Liga visszavágó előtt.
2013.02.22 22:09ma.huHamilton az első
Az utolsó tesztnapot tartották Barcelonában a Forma-1-es csapatok. A Mercedes brit pilótája, a korábbi Lewis Hamilton száguldott a leggyorsabban ezúttal, korábbi csapattára Jenson Button (McLaren), illetve a Toro Rossoval versenyző Jean-Eric Vergne előtt.
Juhász Fehérváron, üzenet az MTK-nak
Juhász Rolandot bemutatta a Videoton labdarúgó-csapata. A válogatott védő – aki fél évre érkezett kölcsönbe az Anderlechttől – a Vidi által tartott sajtótájékoztatón odaszúrt régi klubjának, az MTK-nak. Az MTK ugyanis egy szurkolói fórumon jelezte, Juhászt ők is meg akarták szerezni, de ennek anyagi akadályai voltak. Juhász reakciójában elmondta, az MTK-tól nem is keresték meg, ráadásul a Vidinél a meccsprémiumot jótékonysági célra ajánlja fel, így aligha mondható, hogy a pénz motiválta volna. Az MTK azóta reagált az ügyre, és e szerint nem Juhászt, hanem menedzserét kereste meg a gárda.
Fradi erősítés?
Újabb sztár érkezhet a Ferencvároshoz. A zöld-fehér együttesnél járt ugyanis látogatóban a korábbi holland válogatott David Mendes da Silva. Információk szerint a Fradi nagyon szeretné soraiban tudni a védőt, a játékosnak azonban több külföldi ajánlata is van.
Késelés Rómában
Három német drukkert késeltek meg olasz huligánok a csütörtöki Lazio-Borussia Mönchengladbach Európa Liga visszavágó mérkőzés előtt. A vendégdrukkerek szerencsére már elhagyhatták a kórházat, a római klub azonban így is súlyos büntetésre számolhat, mivel visszaeső – korábban rasszista viselkedés miatt büntették a Laziot. A két csapat párharcából egyébiránt az olaszok jutottak tovább.
Laudrup követi Mourinhót?
A spanyol szurkolók Michael Laudrupot látnák legszívesebben a Real Madrid kispadján. Az egykori Real Madrid (és Barcelona!) játékos jelenleg az angol Swansea kispadján ül, mivel azonban a madridiak jelenlegi mesterének, José Mourinhónak egyre kevésbé kényelmes a Bernabeu kispadja, ezért gondoskodni kell az utánpótlásról. Korábban a PSG edzőjének, Carlo Ancelottinak a neve is felmerült lehetséges utódként, a szurkolók szavazásán – ami Madridban nem kis befolyást jelent – a dán szakvezető messze magasan nyert.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


