'98 óta játszik ott
Liverpooli edzője marasztalja Gerrardot
Brendan Rodgers, a Liverpool labdarúgócsapatának vezetőedzője szeretné, ha középpályása, Steven Gerrard szerződést hosszabbítana.
2012.12.24 20:14MTIA tréner olyannyira számít 32 éves játékosára, hogy minél hamarabbi megállapodást szorgalmaz a lehetséges kérők távol tartására, bár a válogatott futballistának csak 18 hónap múlva jár le a szerződése. Gerrard teljesítménye meggyőző, a Kenny Dalglisht az idény elején váltó Rodgersnél továbbra is alapembernek számít.
"Nem hinném, hogy lenne bármilyen kérdés. Alapvető érdek a szerződéshosszabbítás. Steven még mindig sikerre éhes, 32 éves, de sok minden áll még előtte" - idézte az edzőt a klub honlapja.
Gerrard 1998 óta profi játékosa a Liverpoolnak.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06