Öt gólos előny
Bravúros veszprémi diadal
A KEK-döntő első felvonásának első félideje kiegyenlített játékot hozott, szinte fej-fej mellett haladtak a csapatok.
2008.05.04 08:33ziccer.huA félidei 20-20-as állás megfelelt a játék képének, a pokol amúgy is csak a második játékrészben szabadult el. A Veszprém 10-es skálán 12-es fokozatba kapcsolt, emberfeletti tempóban kézilabdáztak Pérezék. A félidő derekára már 30-24-re is vezetett a magyar csapat, ám ekkor több percre leállt a játék: az időkérést hosszú törlések követték.
Ez az akkor egészen fantasztikusan játszó hazaiakat zavarta meg jobban, és 2-3 gól különbségre feljöttek a németek. A véghajrának is hasonlóan szoros állással futottak neki a csapatok, a 60. perc felé közeledve ráadásul még eszeveszettebbé vált a rohanás.
Hibák követték egymást mindkét oldalon, a csapatok párosával dobálták a gólokat. A meccs végére újra összeállt minden fogaskerék a hazai gépezetben és okos találatokat szerezve végül 5 gól különbséggel verte a Veszprém a Löwent, így a visszavágó előtt továbbra is esélyesebbnek számít a KEK megnyerésére!
MKB Veszprém-Löwen 37-32 (20-20)
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06