Így sem jutottak tovább
Bahrein-Indonézia: 10-0 - Gyanakszik a FIFA
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) vizsgálatot indított a szerdai Bahrein-Indonézia labdarúgó világbajnoki selejtezőn történtek miatt, miután a házigazdák 10-0-ra nyerték meg az összecsapást.
2012.03.01 19:23MTIAz ügy előzménye az, hogy a bahreini együttesnek legalább kilencgólos siker kellett ahhoz, hogy továbbjusson az ázsiai zóna E csoportjából. Ez azonban még kevés lett volna, a továbblépéshez még az is kellett, hogy a másik összecsapáson Katar vereséggel távozzon Iránból. Utóbbi meccs ugyanakkor 2-2-es döntetlennel végződött, így azután Bahrein mégsem érte el a célját, az iráni és a katari nemzeti tizenegy jutott tovább.
A pont nélküli indonéz alakulat, amelynek már semmi esélye sem volt a továbbjutásra, legjobbjai nélkül állt ki a meccsre, ráadásul egy kiállítás nyomán a negyedik perctől tíz emberrel játszott.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06