Robbie, a konyha ördöge
Robbie Williams a rajongók szívei után a gyomrukat is meghódítja
Hiába hódolt be az egész világon a zenerajongók milliója Robbie Williams munkásságának, valahogy mégsem ízlik neki az énekelgetés mostanában.
2008.03.31 10:00netbulvar.huÚj dalok kifőzése helyett, inkább a konyhában sertepertél. Nemrég elvégzett egy főzőtanfolyamot. Fakanállal a kezében annyira megjött az önbizalma, hogy egy saját szakácsműsort szeretne a tévében. Az ott elkészített ételek receptjét pedig egy könyvben akarja megjelentetni. A barátai viszont korántsem ilyen lelkesek a projektet illetően. Szerintük Robbie-nak nincs meg a kellő tudása, hogy másokat tanítson. Valamint Rob egyáltalán nem az a diétázós típus, vagyis kizárólag kalóriabombákat fogyaszt.
Zsíros hamburgert, sülteket viszont mindenki tud készíteni, így nem sok újat tudna mutatni. Nem ez az első alkalom, hogy a képernyőkön akar főzőcskézni a fenegyerek. Korábban néhány producernek támadt olyan ötlete, hogy egyik barátjával, Max Beeesley színésszel karöltve vegyék át az irányítást csőd közeli éttermekben. Néhány hónap alatt ez már a második alternatív karrierterve Williamsnek.
Az előző még a mostani konyhatündértől is meredekebb volt. Ugyanis UFO kutatónak szeretett volna elszegődni, hogy bizonyítékot találjon a földönkívüli életre. Társul Joss Stone-t akarta megnyerni, hogy az X-Akták legendás párosa módjára üldözzék a zöld űrlényeket.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:16 Nagy erőkkel keresik a szomjazó gólyát megmentő Árpádot
- 6:48 Magyar Péter: átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány
- 20:46 Kenyában bezzeg minden zöldebb
- 18:37 Második világháborús német katonai motorkerékpár bukkant elő a Dunából
- 16:12 A Tisza-frakció kezdeményezte, hogy jövő kedden legyen az államfőválasztás
- 14:02 Szomjazó gólyának adott inni egy férfi Tiszakécskénél - megható pillanatot rögzített a kamera
- 12:56 Megható felvétel: elpusztult borját vitte magával egy delfinanya
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


