Újra eljegyezték egymást
Sienna Miller és Jude Law összeköltöznek
Hírek szerint Jude és Sienna eljegyezték egymást, de az már hivatalos, hogy közös lakást keresnek maguknak.
2010.04.17 10:01Napi Ász OnlineMeglepő fordulat, ugyanis már másodszorra próbálkoznának a közös élettel. Első alkalommal a kapcsolatuk azért futott zátonyra, mert Jude túl jó viszonyba keveredett gyermeki dadájával.
Sienna és Jude a második összejövetelük óta nagyon szűkszavúan nyilatkoznak a kapcsolatukról, a privát szférájuk megőrzése talán segíthet a kapcsolatuk megtartásában is. Egy ingatlanügynök kiszivárogtatta, hogy London Highgate városrészében egy négymillió dolláros házat néztek ki maguknak.
– Kifejezetten Észak-Londonban szerettek volna házat venni – mondta el a neve elhallgatását kérő ügynök. – Egy hat hálószobás ingatlannal szemeznek, amely közel van a kedvenc pub-jukhoz is. Ráadásul ha Highgate-be költöznek, az még mindig csak pár percnyire lesz Jude régi, hampstead-i lakásától, ahol volt felesége és gyerekei is élnek, így bármikor meglátogathatja őket.
Kapcsolódó írások:
- Szexi fotók: Csak egy kendő takarja a három dívát!
- Ciki fotók - Bevágott a bikini Sienna Miller-nél!
- Árulkodó csók! Sienna Miller a nővére pasijával jár!
- Képek - Sienna Miller azzal mosdik, ami keze ügyébe kerül
- Árulkodó képek: Sienna Miller túl nedves lett!
- Szexi képek - Sienna Miller: Zöldségeket ültetek, különben megőrülnék...
- Szexi képek- Sienna Miller bikiniben igazgatta a cicit!
- Sienna újra az exszel kavar?
- Képek - Sienna Miller: Nem vagyok elég öreg és dagadt
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 21:00 Iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél
- 20:58 Bűncselekmény gyanúját állapította meg az ÁSZ a Metropolitan egyetemen vizsgálata során
- 19:55 Lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
- 18:52 Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
- 17:50 Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is érintettek lehetnek
- 16:48 KÉSZ Építő Zrt: érvénytelenítette az ÉKM az új Pázmány campusra kiírt közbeszerzési eljárást
- 14:07 Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


