Ó, Mr. Szívtipró!
Clooney két nővel jelent meg premierjén
George Clooney boldogan pózolt a fotósoknak a vörös szőnyegen szerelme oldalán. De nem Elisabetta Canalis volt az egyetlen kísérője.
2009.12.06 13:16rtlbulvar.huGeorge Clooney legújabb filmje egy fekete komédia, amiben a sármos színész egy vállalat-leépítési szakértőt alakít. Karaktere, Ryan Bringham folyton repülőn ül, utazgat az országban és más cégek kérésére elbocsátja feleslegessé vált alkalmazottaikat.
Az Egek urát hétfőn mutatták be Los Angelesben. Clooney a vörös szőnyegen két nővel jelent meg, egyikük Elisabetta Canalis, olasz származású barátnője volt, másikuk pedig édesanyja, Nina Bruce Clooney. Az Egek ura két női sztárja az Alkonyat-filmekből ismert Anna Kendrick és Vera Farmiga, akit legutóbb Scorsese Oscar-díjas filmjében, A Téglában láthattunk. Farmiga azt mondta Clooney-ról a helyszínen várakozó riportereknek, hogy nagyon könnyű volt vele együtt dolgozni, a férfi főszereplő viszont az Oscar-jelölt rendező, Jason Reitman rugalmasságát dicsérte, amiért meg tudta változtatni eredeti elképzeléseit. Reitman ugyanis még azelőtt kezdte el írni a film történetét, hogy beütött volna a gazdasági válság.
Miután a recesszió miatt egyre több ember veszítette el a munkáját a való életben, a rendező több jelenetet is kihúzott a filmből, ami tréfát űzött volna a leépítésekből, és „igazi” emberekkel készített interjúkkal pótolta őket, akik saját elbocsátásuk történetét mesélték el.
Az Egek urát Amerikában december 4-től vetítik a mozik, Magyarországon viszont csak februárban lesz látható.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06