Nem hord szőrmét, inkább mindent ledob!
Vadító fotók: Újra beveti méretes kebleit Keely - most az állatokért...
A brit kebelcsoda új kampányba kezdett: fedetlen cicijeit a PETA szőrme-ellenes ügyének szolgálatában veti be!
Keely Hazell újra kirakta szexi idomait!
A britek egyik kedvence a gyönyörű szőke Keely Hazell - A szépség most új kampánnyal hívja fel a figyelmet arra, ne használjunk szőrmét.
A PETA szőrme-ellenes ügyének szolgálatában veti be természetes, formás kebleit!

"Mindig tisztázom a stylistokkal a fotózásokon, hogy nem viselek szőrmét." - mondta Keeley a The Sun magazinnak.
"Azokat a tervezőket szeretném támogatni, akik divatos, népszerű ruhákat gyártanak anélkül, hogy véres lenne a kezük."
"A szőrme csak az eredeti tulajdonosán gyönyörű: az állaton." - mondta Keeley, aki ezzel beállt a sorba Pamela Anderson, Natalie Imbruglia és Eva Mendes mellé az állatvédő szervezet kampányába.
Levetkőzött az Év brit melleinek tulajdonosa!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:01 AI-botokkal manipulálták a felhasználókat - botrány a Zürichi Egyetem titkos Reddit-kísérlete körül
- 22:50 Catalin Predoiu belügyminiszter lett az ügyvivő miniszterelnök Romániában
- 20:49 San Diego partjainál többen meghaltak egy hajótörésben
- 18:48 Bejelentette lemondását Marcel Ciolacu román miniszterelnök
- 16:39 Nicusor Dan: nem a pártoknak, hanem a társadalomnak kell irányt választani Románia számára
- 14:46 CETIN Hungary - Energiahatékony távközlés MI-vezérelt hálózatokkal
- 12:44 Hét embert ítéltek el a párizsi olimpia LGBTQ-témájú nyitóünnepségével kapcsolatban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06