Woody Allen szerint fantasztikus lesz a lady!
Carla Bruni most nem Nicolas Sarkozynek mondott igent!
Énekesi és modellkarrierrje után a színészetben is kipróbálhatja magát Carla Bruni-Sarkozy, a francia elnök felesége: Woody Allen amerikai rendező forgat vele filmet jövőre Párizsban.
Carla legfrissebb bikinis képein tüzesen néz ki! 
Most kivételesen nem Nicolas Sarkozynek mondott Bruni igent, hanem Woody Allennek…
Az El Mundo spanyol napilapnak a Mediapro produkciós cég munkatársa elmondta, Bruni igent mondott a filmszerepre párizsi találkozásukkor júniusban.
A 73 éves filmrendező korábban úgy nyilatkozott, hogy ha egy ismert személyiséggel forgathatna filmet, kétségtelenül Brunit választaná.
- "Biztos vagyok benne, hogy nagyszerű lenne" - mondta Woody Allen az olasz származású politikusfeleségről, aki a kilencvenes években a világ legsikeresebb modelljei közé tartozott.
Énekesként és dalszerzőként is tevékenykedett, két francia és egy angol nyelvű albumot adott ki. Másfél éve ment hozzá a francia államfőhöz, Nicolas Sarkozyhez.
Bruni korábban már feltűnt párszor a filmvásznon, többek között Robert Altman 1994-es Divatdiktátorok című szatírájában, melyben önmagát alakította.
Lenyűgöző teste van Carla Bruni-nak!
Kapcsolódó írások:
- Bikinis képek- Dögösen feszít a francia first lady!
- Szuperszexi- Carla Bruni férje nélkül is élvezi a strandot!
- Pikáns képek: Carla Bruni félakt fotói kalapács alatt Berlinben
- Képek - Kínos titkokat készül feltárni Carla Bruni exkedvese!
- Pucér képek! Carla Bruni sztárokkal szexelt
- Képek! Carla Bruni lemeze az élre szökött
- Hallgassa meg! Carla Bruni albuma egyre feljebb mászik
- Hallgassa meg! - Ingyen énekel Carla Bruni az interneten
- Carla Bruni ingyen adja új lemezét
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


