Villantók - már Barbra Streisand is
Kora ellenére Barbra Streisand is villantott, mégpedig cicit
Minden tiszteletünk Barbra Streisandé, de emellett a a kép mellett még mi sem tudtunk elmenni szó nélkül.
2009.05.17 08:595perc.hu
Már sajnálhatja az amerikai lemez producer Jon Peters, hogy kidobta idősödő énekesnő kedvesét, aki épp úgy villantott egyet, mint Amy Winehouse.
Barbra barátnőivel ment szórakozni egy Hollywoodi étterembe, amikor ezt a sokat sejtő fotót készítették róla. A rossz nyelvek szerint az énekesnő azzal akarta felhívni magára volt barátja figyelmét, hogy „elfelejtett” melltartót venni.
De miért kellett ehhez a világ összes fotósának asszisztálni?
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06