Biztos, hogy a csaj nem jár egyedül...
Szexi képek: Rachel Leigh Cook, a csúnya lány?!
Fekete hajjal, kis szürke egérként jegyezhettük meg a nevét először a filmvásznon a jóképű Freddie Prinze Jr. mellett - Rachel Leigh Cook azonban egyáltalán nem csúnya, sőt...!
Rachel Leigh Cook szőke bombázó lett! 
A Csaj nem jár egyedül jellegtelen, csúnyácska kamaszlányából, akit Rachel Leigh Cook alakít, a történet végére rendkívül csinos fiatal hölgyet faragnak.
No, a való életben szó sincs arról, hogy a csinos, igéző szemű barna szépség különösebb átalakításra szorult volna, Rachel Leigh Cook azonban mégis váltott.
Rachel a Csaj nem jár egyedül-ben
A színésznő újabban szöszi dívaként hódít! A minap barátnőivel a tengerparton kapta le a sztárt egy fotós.
A minneapolis-i születésű Rachel egyébként igen fiatalon, tízévesen kezdte karrierjét - akkor még modellként szerzett tapasztalatokat. Reklámokban is szerepelt, olyanban is, ahol a drog ellen emelte fel a szavát.
Tizennégy évesen választották a 26 Summer Street című film egyik szereplőjének.
Ezt követően négy-öt alkotásban is feltűnt, ám az igazi áttörést valóban a Csaj nem jár egyedül hozta meg a számára, ahol a sármos Freddie Prinz Junior volt a partnere.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


