Új klippel készül az énekesnő
Sosem látott szexi képek Erdőhegyi Brigi szabad világából!
Erdőhegyi Brigitta három év után újra klipet forgatott, ám tőle szokatlan stílusban. Az énekesnő még sohasem volt olyan szexis és szédítő, mint ezen a videón.
Készül Erdőhegyi Brigitta új klipje 
Erdőhegyi Brigitta új dala egy angol nyelvű, modern popdal, melyet Pély Barna írt. A videóban Brigi vadítóan szexis dívát alakít, akinek a kegyeiért a fiatal autóversenyző küzd.
"A klip látványvilágában két alapgondolat keveredik. Megmutat engem kevésbé konszolidáltan, tulajdonképpen egy vadabb arcomat láthatják majd. Az eddigi klipjeimben nem voltam ilyen bevállalós, de ez az új popdal megköveteli ezt. A videó másik alappillére, hogy szerettem volna átadni a dal hangulatát, amelyre leginkább ez a három szó a legjellemzőbb: a lendület, a szenvedély és a dinamizmus.
A dalban szerepel egy luxusautó, melyet nem akárki vezet. A kétszeres magyar bajnok autóversenyzőt, Nagy Norbit kértem fel, hogy száguldjon be a klipbe és vigyen el engem is pár körre ezzel az autócsodával. Kettőnk életének szenvedélye a lendület és a zene, így ez a közös pont keretet ad a klipnek.
Tudom, meglepetést fogok okozni ezzel a videóval, de bízom benne, hogy azoknak is tetszeni fog, akik eddig swing színpadon hallottak és láttak csak!" - mesélte az énekesnő a forgatáson.
A Livin'n in a free world című dal heteken belül látható a magyar zenetévéken.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla

Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


