Tarka és trendi: az esőerdők ihlették
Képek - Indulhat a vadászat: dzsungel hangulatban!
Jön az igazi dzsungelhangulat! Idén nyáron az esőerdők inspirálta viselet is nagy népszerűségnek örvend. Ideje felkészülni!
Divat - Indul a vadászat: jön a dzsungelhangulat! 
A dzsungel-hangulatú holmik nagy előnye, hogy tarkaságuknak és élénk színviláguknak köszönhetően egyszerűen feldobják öltözködésünket - elég hozzá egyetlen ruhadarab is.
Egy zöld, kék, világospiros és fehér mintás póló, vagy egy fehér felső, amelyet kétoldalt rikító színű tarkaság díszít.
Hozzá egy elbűvölő mosoly, és máris indulhat a vadászat!
Az esőerdők növényzete és állatai ihlették ezeket a csinos és jó hangulatú ruhákat, amelyek egy színben harmonizáló, de egyszerű farmernadrággal, színes forrónacival vagy szoknyával is hordhatók.
Nem kell sokáig keresgélnünk a szekrényben az ideális összeállítást.
Még kiegészítő sem igen kell hozzájuk, üdítő tarkaságuk ugyanis önmagában is figyelemfelkeltő.
Vegyük és viseljük póló, tunika, top, ruha vagy kezeslábas formájában, a hatás lehengerlő! A vérpezsdítő színkavalkád egyébként is ideális a meleg nyárra!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:27 Megható mentés Révfülöpön: a tűzoltók egy csatornából hozták vissza a cicát
- 20:48 Lángba borult egy B-52-es Kaliforniában: a fedélzeten tartózkodó mind a nyolc ember életét vesztette
- 16:59 Önmérsékletre szólította fel az ENSZ főtitkára Izraelt és a Hezbollahot
- 16:43 Vizsgálatot indított a fogyasztóvédelem az forrólevegős sütők ellenőrzésére
- 12:57 Egy héten belül négy gyermek került kórházba nyelőcsőbe szorult gombelem miatt
- 10:46 Lannert Judit: megszűnik az NKE-n a pedagógusképzés
- 8:00 ORFK: egyhetes ellenőrzés indul az ország útjain 24 órás drogmarathon akcióval
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla

Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


