Anglia után Amerikában is működik az alapítvány
New Yorkban is terjeszkedik Amy Winehouse
A hátrányos helyzetű fiatalok megsegítését célul kitűző, Amy Winehouse nevét viselő alapítvány immáron New Yorkban is megnyitotta részlegét - jelentették be az énekesnő szülei.
2012.04.13 08:29MTIAmerikai részleget nyitottak a lányuk nevét viselő alapítványnak Amy Winehouse néhai soul énekesnő szülei New Yorkban. Az ünnepségnek a Joe's Pub, az a szórakozóhely adott otthont, ahol a problémás előadó először fellépett az Egyesült Államokban öt évvel ezelőtt.
Az Amy Winehouse Alapítvány hátrányos helyzetű fiatalokon akar segíteni. Nagy-Britanniában már egymillió dollárnak megfelelő összeget sikerült összegyűjteni jótékony céljaira - tudatta Mitch Winehouse, az énekesnő apja New Yorkban. Elmondta, a szervezet amerikai részlege olyan gyerekeken akar segíteni, akik nem jutnak zenei neveléshez.
Az amerikai alapítvány emellett a zeneterápiát tűzte zászlajára. A Winehouse család tízezer dollárt adományozott az ünnepségen a New Orleans Jazz Orchestra javára.
Mitch Winehouse mellett volt neje és fia is megjelent az eseményen, a néhai soul csillag apja zenélt is: egy dzsessz együttessel lépett fel.
Amy Winehouse tavaly júliusban halt meg alkoholmérgezésben. Előtte sokáig kábítószer- és alkoholproblémákkal küzdött, elvonókúrán is részt vett.
Még több hír Amy Winehouse-ról
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06

Kinyomtatom
Fórumozok róla

Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


