2011 tavaszára várja a kisbabát a hercegi pár
Úton a trónörökös: a hercegnő bejelentette terhességét!
Az őszi protokolláris programokat még nem befolyásolja a frissen bejelentett hír, de a hercegi palota is megerősítette, hogy Victoria valóban első gyermekét várja. Egy éve házasodtak össze.
2011.08.18 09:29ma.huÚj kisherceg a láthatáron: Victoria svéd hercegnő tavaszra várja első gyermekét, a hírt a királyi palota is megerősítette. "Victoria koronahercegnő és Daniel herceg örömmel jelenti be, hogy a trónörökös az első gyermeküket várja" - áll a hivatalos nyilatkozatban. "A szülés 2012 márciusában várható. A hercegnő protokolláris megjelenései nem változnak 2011 őszén."
A 34 éves Victoria és 37 éves férje, a korábban személyi edzőként dolgozó Daniel Westling több mint egy éve, 2010 júniusában házasodott össze, és áprilisban sok más vendég mellett ők is jelen voltak a londoni Westminster Apátságban, ahol az évszázad esküvőjének kikiáltott ceremónián örök hűséget fogadott egymásnak Vilmos herceg és Kate Middleton.
A hercegi pár 2010 júniusában (Fotó: Royalweddings)
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


