Kultúra

900 millió dolláros megállapodást írtak alá a South Park alkotói

Új évadok és filmek jönnek.

2021.08.06 12:50MTI

A South Park című szatirikus rajzfilmsorozat alkotói 900 millió dolláros (269 milliárd forint) megállapodást írtak alá az amerikai ViacomCBS médiaóriással újabb évadok és filmek készítéséről.

A 2027 végéig szóló szerződés értelmében Trey Parker és Matt Stone újabb hat évadot készít a sikersorozatból a Comedy Central, és 14 előzményfilmet a Paramount Plus streamingszolgáltatás számára - számolt be a BBC hírportálja.

Az első projekt egy South Park-film lesz, amely várhatóan még idén megjelenik.

Az 1997-ben debütáló South Park a címadó képzeletbeli coloradói város négy rosszcsontja - Stan, Kyle, Kenny és Cartman - szemével, szatirikus és szürreális módon mutatja be a világot.

Az alkotók eddig több mint 300 epizódot készítettek és 1999-ben egy mozifilm is született.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.