Megjelent Horváth Charlie fiának lemeze!
Lemezajánló: Horváth Ákos: Mintha volna szíved!
Ákos évek óta jelen van a zenei szakmában, koncertezik saját zenekarával (országszerte elismert zenészekkel) és különféle stílusbeli kalandozások után úgy érzi, megtalálta magát és visszatért gyökereihez, a rockhoz, mely az énekes/zenész szerint nem köthető korhoz és messze a legőszintébb műfaj.
2008.11.19 20:00ma.huA 11 dalt felsorakoztató lemezének irányvonala így igényes, énekelhető poprock és dögös rock egyvelege.
Az album első kislemezes dala a címadó nóta, melyhez rendkívül hangulatos videoklip is készült Gulyás Buda rendezésében.
"Szeretnék kicsit új szint hozni a zenei életbe, visszahozni a lendületét és talán a most oly divatos '80-as évek hangulatát is. A zenét tartom két ember között a legközelebbi útnak és a világ összetartó erejének. Édesapám által sikerült gyerekkorom óta magamba szívnom a színvonalas zenéket, mondhatom, hogy ezen nevelkedtem!." Horváth Ákos.
www.horvathakos.hu
Kapcsolódó írások:
- Bognár Szilvia nagyszabású lemezbemutató koncertje decemberben!
- Negyven éves a Beatles egyetlen dupla lemeze
- Dévényi Ádám szórakoztató zenekarának lemezbemutató koncertje
- Képes rá? Amy Winehouse szenzációs lemezt készít?
- 30Y lemezbemutató koncert!
- Palya Bea legutóbbi lemeze az európai világzenei listán
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
Bréking: megérkezett a Sziget nagyszínpad hiányzó headlinere

Augusztus 15-én a globális klub- és fesztiválkultúra egyik legnagyobb hatású figurája, Skrillex lép fel a Szabadság Szigetén.
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


