Kinek mi a firka
Összefirkáltak egy 18 milliós autót
A fővárosi Operaház előtt parkolt egy napon át az a 18 millió Ft értékű autó, amellyel egy Picasso kiállítást reklámoztak Budapesten. A katalán festő kiállítása Balatonfüreden látható. Az akció szervezői a fővárosba érkező külföldi turisták figyelmét szerették volna felhívni a vidéki eseményre.
2015.05.08 14:20ma.hu
Nyitott Balaton blog
Meglehetősen nagy meglepetést okozott az Andrássy úton az a 18 millió Ft értékű Land Rover, amelyre Picasso képeit festették az utcán. Az autóra olyan motívumok kerültek, amelyeket mindenki ismerhet középiskolás tanulmányaiból. Egy-egy részlet pedig olyan grafikákról került az autóra, amelyek a balatonfüredi kiállításon is láthatók.
Picasso autójából angol és német nyelvű szórólapok is előkerültek, amelyeket a turistáknak osztogattak. Ezeken mintegy kétszáz olyan programot reklámoztak, amelyek május 1 – 11. között, a Nyitott Balaton elnevezésű programsorozat keretén belül rendeznek meg.
A Land Rover Evoque kidekorálását talán nem véletlenül az Operaház elé szervezték. Jelzésértékű üzenete lehet ennek az autópiac számára is, hiszen a kulturális intézmény kizárólagos támogatója a BMW. A Land Rover pedig egyre inkább (ismét) komoly piaci vetélytársa a német márkáknak. Picasso autójának készítői az erre irányuló kérdéseket sem cáfolni, sem megerősíteni nem akarták.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
Bréking: megérkezett a Sziget nagyszínpad hiányzó headlinere

Augusztus 15-én a globális klub- és fesztiválkultúra egyik legnagyobb hatású figurája, Skrillex lép fel a Szabadság Szigetén.
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


