Cirkusz is várja a kicsiket
Karneválra hív a belváros: díjazzák a legjobb gyerekjelmezeket
Javában zajlik már a farsangi időszak, így a belvárosban is egymást érik a jelmezes programok, március 1-jén például versenyre hívják a kicsiket, akiket egy bohóc fog megjutalmazni az ötletes maskarákért.
2015.02.25 14:00ma.hu
Fotó: freedigitalphotos.net/stockimages
A farsangi időszak már javában zajlik, így hát a belváros legnívósabb szórakozónegyede is exkluzív télbúcsúztató jelmezbálba csalogatja a kicsiket és nagyokat. Míg a gyermekeket bohócok, cirkuszi játszóház és meglepetések várják, addig a fiatalokat kubai táncos lányok csábítják el egy forró salsára.
"Ez az első év, hogy farsangi programokkal is készülünk, a belváros legdinamikusabb, legszínesebb jelmezes eseményét hívjuk életre, ahol minden korosztály megtalálhatja majd, amire vágyik. Március 1-jén gyermek jelmezverseny várja a kicsiket egészen 13:30-tól 15:30-ig. Természetesen a legötletesebb jelmezeket díjazzuk is, a meglepetéseket a Gipszkorszakban bohócok adják majd át a gyerekeknek. Emellett egészen délután 3 óráig szabadtéri cirkuszi játszóház szórakoztatja majd a gyerkőcöket" – számol be a programsorozat első felvonásáról Aradi Ferenc, a rendezvénynek helyt adó központ képviselője.
Természetesen nem csak a kicsikre, hanem a fiatalokra, felnőttekre is gondol a népszerű szórakoztató központ. Február 26-án 19:00 és 22:00 óra között igazi karneváli hangulattal hívják táncba a kikapcsolódni vágyókat.
"Az est nyitányaként vérpezsdítő élőzenekaros kubai zenekarral csábítjuk az udvarba a latin zene szerelmeseit, majd este 8 órától beindul az igazi karneváli hangulat kubai táncos lányokkal, maszkokkal és óriási lendülettel. Bárki beállhat majd közéjük és elsajátíthatja a salsa lépéseit. A kiváló hangulatról latin DJ és tűzzsonglőrök gondoskodnak majd, valamint ha valaki megéhezik, megszomjazik, a vendéglátóegységek tárt karokkal várnak most is mindenkit" – csalogatja a farsangolni vágyókat Aradi Ferenc.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


